Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że związku z planowanym szkoleniem, które odbędzie się w dniu 17 lutego 2026 r. od godziny 10.00 do godziny 15.00, dostępność pracowników Zespołu ds. Umów Cywilnoprawnych w tym czasie będzie ograniczona. W związku z tym uprzejmie prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji do pokoju 38.
Licząc na Państwa wyrozumiałość, przepraszam za ewentualne niedogodności wynikające z ograniczonej dostępności pracowników.
Z poważaniem
Zespół ds. Umów Cywilnoprawnych